مزون ایکس در شبکه اجتماعی

مشاهده مقاله در

اینستاگرام

مشاهده مقاله در

تـــلــگـــرام

برای اطلاع از جدیدترین تخفیف ها ما را دنبال کنید !

نمی توانید آخرین باری که خرید سوتین داشتید را به یاد بیاورید؟ یا شاید تغییر سایز داشته باشید و به دنبال اصلاح کمد لباس خود باشید! یا شاید در حال بررسی مجموعه انواع سوتین فعلی خود هستید و از خود می‌پرسید ؛ انواع سوتین مورد نیاز خانم ها کدامند؟
اگر بپرسید یک زن باید چند سوتین داشته باشد ، واقعاً هیچ پاسخ درست یا غلطی وجود ندارد. همه چیز به این بستگی دارد که دوست دارید چند نوع سوتین بپوشید و چند وقت یکبار آنها را می شویید. در ادامه چند دستورالعمل برای اینکه چه تعداد سوتین از هر نوع باید داشته باشید آورده شده است.

انواع سوتین راحتی و روزمره

انواع سوتین‌ روزمره آنهایی هستند که بیشتر از آن‌ها استفاده می کنید. اگر سینه‌های کوچک‌تری دارید ، سوتین‌ روزمره شما احتمالا سوتین‌ راحتی و سوتین بدون فنر باشد. در حالی که اگر سینه‌های بزرگ‌تری دارید ، احتمالا انواع سوتین‌ فنردار و سوتین فرمدهی را انتخاب می کنید.
بسیاری از مردم ترجیح می‌دهند سوتین‌ روزمره‌شان از پارچه‌های ساده و نرم با ظاهر مینیمال ساخته شده باشد. بنابراین زیر هر لباسی صاف قرار می‌گیرد. به همین دلیل است که انواع مدل های سوتین تیشرت بسیار محبوب هستند. این نوع سوتین ها تزئینات حداقلی دارند و زیر هر پیراهنی ، مهم نیست چقدر تنگ ، عالی به نظر می رسند. با این حال ، لباس زیر روزمره شما ممکن است سوتین‌ توری و سوتین‌ بدون درز باشد. این واقعاً به شما بستگی دارد ، راحتی شما و آنچه ترجیح می دهید هر روز هفته بپوشید.
به طور کلی ، شما باید حداقل دو سوتین روزانه داشته باشید که به رنگ خنثی/نود یا نزدیک به رنگ پوست شما باشد. سپس ، یک یا دو سوتین در تکمیل رنگ‌های خنثی مانند سیاه ، خاکستری یا سفید می‌خواهید که با لباس‌ها و رنگ‌های مختلف ظاهر خوبی داشته باشند.

انواع سوتین برالت و انواع سوتین بدون فنر

اگر سوتین روزانه‌تان فنردار است ، احتمالاً چند سوتین بی‌سیم یا همان سوتین بدون فنر برای استراحت در خانه می‌خواهید. و اگر سوتین‌های روزمره شما سوتین بی‌سیم هستند ، احتمالا برای روزهای استراحت در خانه ، سوتین برالت با ساختار کمتر بخواهید.
سوتین‌ برالت و سوتین‌ بی‌سیم ، درست مانند انواع سوتین‌ معمولی ، در سبک‌های مختلفی تولید می‌شوند. شما ممکن است سوتین های بی سیم ساخته شده از مواد نرم و بدون تزئین با بند های قابل تبدیل را ترجیح دهید ، در حالی که برخی دیگر سوتین هالتر راحتی توری اولویتشان است. حتی ممکن است چندین سبک مختلف سوتین را بخواهید تا بتوانید گاهی اوقات حتی زمانی که در خانه هستید احساس زیبایی داشته باشید.
بسته به مدت زمانی که در خانه می گذرانید ، بین یک تا سه سوتین در این سبک می خواهید. برخی از زنان ، به خصوص آنهایی که سینه های بزرگتری دارند ، پوشیدن سوتین فنردار را راحت تر از سینه بند بدون فنر می دانند. بنابراین ممکن است فقط به یک سوتین نیاز داشته باشند. زنانی که بیشتر سوتین بی سیم استفاده می کنند ممکن است دو یا سه مدل سوتین بدون فنر بخواهند.

انواع سوتین ورزشی

اگر ورزش می کنید ، پس حتما به انواع سوتین ورزشی نیاز دارید. سوتین اسپرت به طور کلی به سه دسته تقسیم می شود : سوتین اسپرت ساپورت سبک ، سوتین اسپرت ساپورت متوسط و سوتین اسپرت ساپورت بالا. میزان پشتیبانی ارائه شده بر اساس اندازه کاپ سوتین ورزشی ، متفاوت است. به عنوان مثال ، همان سبک سینه بند ورزشی ممکن است پشتیبانی متوسطی را برای کاپ A ارائه دهد ، اما فقط پشتیبانی سبک از یک کاپ C را ارائه می دهد.
شما حداقل یک سوتین ورزشی از هر نوع می خواهید ، در مجموع سه سوتین اسپرت نیاز است. اطمینان حاصل کنید که سینه بند برای سایز کاپ سوتین شما از سبک ، متوسط یا زیاد پشتیبانی می کند. اگر سینه‌های بزرگ‌تری دارید ، باید به دنبال سوتین‌ ورزشی ای باشید که به جای انتخاب از بین سایزهای XS تا XL ، سایز‌بندی مستقل کاپ سوتین و نوار سوتین را ارائه می‌دهند.

انواع سوتین برای موقعیت های خاص

احتمالاً چند سوتین وجود خواهد داشت که فقط در مواقع خاص می پوشید ، اما داشتن آنها همچنان مفید است. برخی از نمونه‌ها عبارتند از سوتین‌ بدون بند ، سوتین‌ باندو ، سوتین‌ نیم تنه ، سوتین‌ پایه بلند ، سوتین‌ چسبی ، سوتین‌ توری ، سوتین‌ عروس و موارد دیگر ، یا حتی سوتین تی‌شرت استاندارد شما با رنگ جیغ. سینه بند روزمره یک نفر ممکن است سوتین مواقع خاص دیگری باشد. بنابراین واقعاً به شما و ترجیحات شما مربوط می شود. اکثر افراد بین یک تا چهار سوتین مخصوص مناسبت دارند ، اگرچه برخی ممکن است بسته به استایل و نوع لباسی که دوست دارند بپوشند ، بیشتر داشته باشند.

تعداد انواع سوتین مورد نیاز خانم ها

ممکن است بین 5 تا 15 (یا حتی بیشتر) سوتین داشته باشید. همه چیز به سبک زندگی و ترجیحات شما بستگی دارد. اگر به دسته‌ای از مدل‌های مختلف نیاز ندارید و در شستن مرتب آن‌ها کوشا هستید ، می‌توانید با سوتین‌های کمتری کنار بیایید. اما اگر بخواهید که سوتین های زیادی داشته باشید یا به سادگی عاشق مدل های جدید سوتین می شوید ، این نیز 100 درصد طبیعی است! تعداد انواع سوتین مورد نیاز خانم ها ، هر عددی است که برای شما مناسب تر باشد.

New Products
جدیدترین کالکشن لباس زیر زنانه

خرید انواع سوتین

برای دیدن مقاله اصلی کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.