مزون ایکس در شبکه اجتماعی

مشاهده مقاله در

اینستاگرام

مشاهده مقاله در

تـــلــگـــرام

برای اطلاع از جدیدترین تخفیف ها ما را دنبال کنید !

چند نفر از شما بابت دیده شدن خط شورت از زیر لباس خود خجالت زده شده اید؟ تصور می کنم که یک میلیون دست در حال حاضر بالا رفته زیرا تقریباً همه ما گاهی آن تجربه ناخوشایند را داشته ایم. این به این دلیل است که بسیاری از ما هنگام خرید لباس زیر به دنبال انواع لباس زیر ساده هستیم. ما سوتین هایمان را با توجه به لباسی که می پوشیم انتخاب می کنیم، درست است؟ پس چرا برای شورت هم همین کار را نکنیم؟ همانطورکه برای لباس دکلته ، پوشیدن سوتین بدون بند ضروری است ؛ برای یک دامن تنگ هم پوشیدن شورت زنانه بدون درز مهم است. در ادامه راهنمای انواع لباس های زیر مختلف و لباسی که با آن ست می شود ، آورده شده است.

1. شورت زنانه پادار Boy Short Panty

شورت پسرانه یا همان شورت زنانه پادار از شورت بوکسورهای مردانه الهام گرفته شده و بسیار راحت است. شورت زنانه پادار بسیار کاربردی بوده و می توانید آن را با دامن و همچنین لباس های گشاد بپوشید.

2. شورت زنانه کلاسیک Classic Brief

این مدل شورت زنانه ، لباس زیر زنانه معمولی شما می باشد. همان مدل شورت زنانه ای که در یک بسته سه یا پنج تایی می خرید. شورت زنانه معمولی یا همان شورت زنانه کلاسیک را می‌توانید با هر لباسی ست کنید ؛ البته تا زمانی که لباس شما تنگ و جذب بدن نباشد. درغیر این صورت ، خطوط شورت شما نمایان خواهد شود.

3. شورت زنانه هیپستر Hipster Panty

شورت هیپستر از انواع شورت زنانه فاق کوتاه می باشد و در کناره ها پوشش بیشتری دارد. این مدل شورت زنانه تقریباً برای همه لباس ها مناسب است. بنابراین خرید شورت زنانه هیپستر در چند رنگ و استایل مختلف بسیار هوشمندانه و مفید است.

4. شورت زنانه تانگ Thong Panty

انواع شورت زنانه تانگ جذاب ترین لباس زیر زنانه هستند. همچنین تمام انواع شورت تانگ ، بهترین نوع لباس زیر برای پوشیدن با تمام لباس ها هستند. حتی برای لباس هایی که برآمدگی خطوط سایر انواع شورت آن ها را خراب می کند.

5. شورت زنانه فرانسوی French-cut Panty

شورت زنانه فرانسوی یا همان شورت زنانه فاق بلند High-cut Panty ، در سبک خود بسیار کلاسیک است. برش بلند تر پاچه ی شورت فرانسوی باعث می شود که نسبت به شورت زنانه معمولی ، برای گردش خون بهتر باشد. این مدل شورت زنانه به خوبی با شلوار جین فاق بلند هماهنگ می شود.

6. شورت زنانه جی استرینگ G-String Panty

شورت زنانه جی استرینگ به شورت زنانه تانگ شباهت بسیاری دارد. این مدل لباس زیر زنانه مطلقاً هیچ پوششی ندارد. شورت جی استرینگ برای مواقعی که هم دوست دارید لباس زیر نپوشید و هم می خواهید مقدار کمی پوشش داشته باشید طراحی شده و بسیار مناسب و راحت است. برای راحت بودن با این نوع شورت زنانه لازم است مدتی آن را بپوشید تا به آن عادت کنید.

7. شورت زنانه گنی Control Brief

انواع شورت زنانه گنی در عین راحتی ، بسیار مفید و کاربردی نیز هستند. این نوع شورت زنانه دارای فاق بلند ، الاستیک و بسیار محکم است. شورت های گنی بواسطه ی فاق بلند و محکم ، شکم و پهلو ها را بخوبی جمع کرده و در خود نگه می دارد.

8. شورت زنانه بدون درز Seamless Panty

یکی دیگر از انواع شورت زنانه که باید تعداد بیشتری از آن داشت ، شورت زنانه بدون درز است. بر خلاف انواع دیگر لباس های زیر ، این مدل شورت ، هیچ درز و دوخت و کوکی ندارد. در نتیجه ، آنها را برای هر لباسی عالی می کند.

9. شورت زنانه برزیلی Brazilian Brief

این مدل شورت زنانه ، ویژگی های شورت زنانه هیپستر و شورت زنانه تانگ را با هم دارد. شورت زنانه برزیلی همان چیزی است که در هنگام تعطیلات در ساحل به آن نیاز دارید.

جدیدترین کالکشن لباس زیر زنانه

خرید انواع شورت زنانه و دخترانه

برای دیدن مقاله اصلی کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.