مزون ایکس در شبکه اجتماعی

مشاهده مقاله در

اینستاگرام

مشاهده مقاله در

تـــلــگـــرام

برای اطلاع از جدیدترین تخفیف ها ما را دنبال کنید !

وقتی به خرید می رویم ، به دنبال لباسی می گردیم که ظاهر خوبی به ما بدهد. اما هنگام خرید لباس زیر زنانه ، ظاهر خوب کافی نیست. موارد دیگری نیز وجود دارد که باید به آنها توجه کنید. در اینجا 8اشتباه در خرید لباس زیر زنانه که ممکن است مرتکب شوید ، وجود دارد که ممکن است باعث شود ظاهر و احساس شما کمتر از حد مطلوب باشد. به خواندن این مقاله ادامه دهید تا دریابید که چگونه از این آشفتگی درباره سینه بند و شورت زنانه جلوگیری کنید!

1. آیا پوشیدن سوتین سایز کوچک باعث ایجاد چربی در کمر می شود؟

برخی از افراد برای لیفت کردن (بالا کشیدن) پستان ها از سوتین های سایز کوچک تر از سایز اصلی خود استفاده می کنند ، اما برای دستیابی به این ظاهر بهتر است سوتین های اسفنجی و پوش آپ انتخاب کنید! سالها پوشیدن سوتین بسیار تنگ یا اندازه نا مناسب علت اصلی ترسناک “چربی کمر” است. “چربی کمر” و “چربی زیر بغل” هر دو می توانند ناشی از پوشیدن یک سوتین بسیار کوچک باشند و روی بدن خطوط ایجاد کنند. سوتین سایز مناسب بپوشید و از این مشکل خلاص شوید.

2. خرید لباس زیرهای زنانه و گن های خیلی کوچک باعث مشکلات بزرگی می شود!

یک افسانه فراگیر وجود دارد که می گوید شما همیشه باید کوچکترین شکل دهنده ای را که می توانید در آن جای بگیرید ، بخرید. منطقی بنظر میرسد ، درست است؟ منظورم این است که اگر چیز واقعاً تنگی بپوشید ، بیشتر اندام شما را جمع می کند … اما این افسانه به همان اندازه که زیان آور است ، اشتباه هم می باشد. گن های زنانه با پارچه های متراکم قوی طراحی می شوند که بدن شما را فرم بدهد. اگر سایز L هستید ولی سایز S بپوشید ، در بهترین حالت فقط احساس ناراحتی می کنید و در بدترین حالت دچار مشکلات گردش خون و گوارش خواهید شد. لباس زیر های هم سایز لباس های رویی خود بخرید. به ما اعتماد کنید ، بدون آسیب رساندن به خود ، نتایج را خواهید دید!

3.اندازه نوار سوتین را با اندازه کاپ سوتین خود اشتباه نگیرید.

اغلب وقتی برای خرید سوتین می رویم ، یا چشمی سایز خود را انتخاب می کنیم ، یا فکر می کنیم اندازه خود را به صورت قلبی می دانیم. این یک حقیقت اثبات شده است که حدود 70 درصد از ما سایز سینه بند خود را نمی دانیم و منشأ این خطا ، اشتباه گرفتن دو فاکتور در سایز سوتین است. دفعه بعد که خرید می کنید ، این را در نظر داشته باشید :

 

اعدادی مثل (32 ، 34 ، 36 ، 38 ، 40 و غیره) ، که در بیان سایز سوتین استفاده می شوند ، با اندازه نوار سوتین (Bra Band Size) یا همان عرض نیم تنه شما درست در زیر سینه مطابقت دارد.

حروف (A ، B ، C ، D ، DD ، و غیره) به کار رفته در کنار اعداد ، در سایز سینه بند نشان دهنده اندازه کاپ (قالب) سوتین یا طول برآمدگی سینه های شما از قفسه سینه است.

 

به خاطر داشته باشید که اندازه سوتین شما نه تنها در طول زمان بلکه در مارک های مختلف نیز ممکن است متفاوت باشد. اطمینان حاصل کردن هیچ ضرری ندارد اما پوشیدن سایز نامناسب ممکن است به شما آسیب بزند.

4. بند های سوتین

بندهای سوتین (Bra Straps) حدود 30 درصد از کارهای مربوط به نگه داشتن و بالا کشیدن سینه شما را انجام می دهند ، بنابراین دستیابی به تناسب کامل بندها بسیار مهم است. ممکن است فکر کنید که بستن بندهای سوتین در محکم ترین (کوتاه ترین) حالت ممکن ، نتیجه بهتری به شما می دهد ، اما خیر ، بندهای بسیار محکم فقط باعث ایجاد ناراحتی در شانه های شما می شوند. 70 درصد دیگر نگه دارندگی سوتین از ساختار کاپ ها (Cups) ، کناره ها ، نوار زیر سینه و قسمت پشت سوتین (Back Wings) تامین می شود. بندهای سینه بند خود را در یک طول راحت نگه دارید و اجازه دهید بقیه بخش های سوتین کار خود را انجام دهد. اگر به نگه دارندگی بیشتری نیاز دارید ، یک سوتین با بندهای ضخیم تر انتخاب کنید که وزن سینه شما را بدون ایجاد ناراحتی تحمل کند.

5. با سوتین روزانه خود ورزش و تمرین نکنید!

همه ما یک سوتین رویایی داریم که پشتیبانی و قدرت نگه دارندگی فوق العاده ای را ارائه می دهد … اما اگر سوتین ورزشی نیست ، آن را برای ورزش نپوشید. هنگام تمرین ، باید از سوتین ورزشی استفاده کنید که پستان را متراکم می کند ، اجازه لق زدن و بالا و پایین شدن زیادی نمی دهد و همه چیز را سر جایش نگه می دارد. فنر کاپ و فنر کناره سوتین ممکن است باعث ناراحتی شود ، دقیقا وقتی که سعی می کنید رکورد خود را ارتقا دهید و این موضوع اصلا ایده آل نیست. یک سوتین اسپرت با نگه دارندگی و پوشش بالا و بدون ساختار ، با بندهای ضخیم و یک نوار الاستیک (کشی) ، می تواند از درد جلوگیری کرده و به شما این امکان را بدهد که با راحتی کامل تمرین کنید. سوتین های ورزشی به شما کمک می کنند تا بر دست یابی به اهداف خود تمرکز کنید! (بعلاوه ، آنها زیبا به نظر می رسند.)

6. تغییر در سایز سوتین خود را بپذیرید!

با گذشت سالها بدن ما تغییر می کند و گاهی اندازه سوتین ما نیز تغییر می کند. اندازه گیری دوره ای اندام خود و استفاده از ابزار متناسب کردن سوتین ، تضمین می کند که لباس زیر زنانه سایز درستی می پوشید ، که در جلوگیری از کمردرد و سایر ناراحتی ها کمک می کند. حتماً این کار را حداقل سالی یکبار انجام دهید. به یاد داشته باشید : پوشیدن سوتینی دارای نوار (نوار یا بند پایین سوتین که دور تا دور آن را در بر می گیرد) و کاپ با سایز کاملا متناسب و قالب بدن شماست ، راز یک ظاهر دلربا و زیبا و در عین حال راحت است.

7. شورت شما ممکن است بر سلامتی شما تأثیر بگذارد!

نوع شورت زنانه ای که می پوشید چیزهای زیادی در مورد شما می گوید ، و نیز می تواند بر سلامتی شما نیز تأثیرگذار باشد. فراتر از مدل و طرح ، همیشه باید بررسی کنید که شورت زنانه و لباس زیر زنانه مدنظرتان از چه پارچه هایی ساخته شده است. مهم است که در مورد شورت هایی که انتخاب می کنید فکر کنید. به هر حال ، ترجیحات شما در انتخاب شورت می تواند به جلوگیری از بیماری کمک کند! شورت هایی را انتخاب کنید که جریان هوا را به خوبی عبور می دهد و از گرما و رطوبت جلوگیری می کند. شورت های ساخته شده از الیاف مصنوعی یا ابریشم اغلب تنفس پذیر نیستند ، به این معنی که رطوبت به اطراف می چسبد ، که ممکن است باعث ایجاد ترک خوردگی و حتی عفونت قارچی شود. اگر شک دارید ، با شورت میکروفیبر یا شورت نخی و شورت پنبه ای اشتباه نخواهید کرد.

8. با همه لباس ها سوتین یکسان نپوشید!

بد نیست با علاقه مندی ها پیش برویم! ما لباس های مورد علاقه خود را دوست داریم زیرا راحت و مناسب هستند و ظاهر ما را عالی نشان می دهند. اما وقتی صحبت از سوتین به میان می آید ، دلیل وجود بسیاری مدل های متعدد این است که حداقل برای هر لباسی یک مدل وجود داشته باشد. سوتین های دکلته (سوتین بدون بند) ، سوتین های چند کاره (هم با بند هم بصورت دکته و بدون بند قابل استفاده هستند) ، سوتین های پوشش کامل ، سوتین های تراینگل (سوتین مثلثی) و… هر کدام طوری طراحی شده است که با یک لباس خاص کاملا مطابقت داشته باشد. مهمترین چیز این است که یک سوتینی انتخاب کنید که از روی لباس مشخص نبوده و دیده نشود (مگر اینکه برلت بپوشید – در این صورت ، آن را به نمایش بگذارید!)

جدیدترین کالکشن لباس زیر زنانه

مدل های برتر لباس زیر زنانه ورزشی

برای دیدن مقاله اصلی کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.