مزون ایکس در شبکه اجتماعی

مشاهده مقاله در

اینستاگرام

مشاهده مقاله در

تـــلــگـــرام

برای اطلاع از جدیدترین تخفیف ها ما را دنبال کنید !

خطوط لباس زیر می توانند بسیار مزاحم و آزار دهنده باشند و در زیر شلوارها ، دامن ها و تمام سایر لباس های مورد علاقه ما ، که دقیقا هم فیت و قالب بدنمان هستند ، به بدی نمایان شوند.
بنابراین چه برای یک مراسم خاص لباس انتخاب می کنید و چه می خواهید در محل کار حرفه ای به نظر برسید ، مهم است که بدانید چگونه خطوط لباس زیر خود را از بین ببرید تا نمایان نشوند. شلوار و یا دامن جذب و یا هر لباس تنگ و جذبی که بخواهید بپوشید ، شورت زنانه تانگ ، یک انتخاب فوق العاده برای فرار از خطوط لباس زیر است.
با این حال ، همه خانم ها علاقه ای به پوشیدن شورت تانگ ندارند. سابقه و تجربه عدم احساس راحتی آنها زمان پوشیدن تانگ و یا این موضوع که آنها بد شانسی های مشابهی مانند بیرون زدن خط شورت تانگ از کمر شلوار و لباس خود را تجربه کرده اند ، دلایلی هستند که بعضی زنان تمایلی به پوشیدن شورت زنانه تانگ ندارند. اما مهم است بدانید که اینطور تجارب واقعا اغراق آمیز بوده و غلو شده هستند. شورت زنانه تانگ/ Thong Underwear در واقع می تواند راحت ، خوش سبک و خوش پوش باشد ، اگر انتخابی با قاعده و درست داشته باشیم.
آیا می خواهید برای از بین بردن خطوط لباس زیر خود ، شورت تانگ را امتحان کنید؟ در ادامه پنج مورد که باید در نظر داشته باشید را بازگو می کنیم.

1. شورت زنانه تانگ مناسب خودتان را پیدا کنید

اگرچه بسیاری از مردم مفهوم کلی تانگ را درک می کنند ، اما این لباس زیر زنانه در واقع دارای چندین سبک است. حتی ممکن است نام های خاصی مانند G-strings را شنیده باشید. اما واقعاً ، تفاوت چیست؟ ما این موضوع را تجزیه می کنیم و راهنمایی هایی در مورد چگونگی انتخاب تانگ مناسب برای شما ارائه می دهیم.

  • شورت زنانه تانگ مدل معمولی Traditional Thongs

تانگ های ساده معمولاً دارای یک نواری پهن در قسمت کمر هستند که از قسمت پشت به یک بند باریک پارچه ای و در قسمت جلو به بندی پهن تر، که این بخش را کامل می پوشاند ، متصل می شود.

  • شورت زنانه تانگ مدل جی استرینگ G-String Thongs

این مدل شورت تانگ دارای یک نوار باریک تر ، به باریکی ربع اینچ ، در قسمت کمر می باشد. شورت زنانه جی استرینگ معمولاً از الاستیک/کش ساخته می شود ، همراه با بندی باریک در پشت و بین باسن و یک تکه پارچه مثلثی شکل کوچک در جلو.

  • شورت زنانه تانگ مدل تانگا/سامبا Tanga / Samba Thongs

در ترکیب شورت زنانه معمولی و لباس زیر تانگ ساده با نوار کمری ضخیم تر ، این مدل شورت تانگ پارچه بیشتری را روی برجستگی باسن ارائه می دهد ، در حالی که همچنان باسن و کپل های شما را از معرض آزار خطوط لباس زیر زنانه حفظ می نماید.
اگر برای اولین بار می خواهید لباس تانگ بپوشید ، ابتدا با شورت تانگا/سامبا شروع کنید. زیرا خطوط شورت شما را بدون آن احساس قسمت پشت در بین باسن ، پنهان می کند.

2. شورت های تانگ از آن چه که به نظر می رسند ، راحت تر هستند

اگرچه لباس تانگ برای همه مناسب نیست ، ولی راحت تر از آن است که به نظر می رسد. نوار و بند های شورت تانگ بین باسن و پهلو های شما بالا و پایین رفته و می لغزد ، اما شما خیلی زود به آن عادت می کنید. در واقع ، بسیاری از عاشقان شورت های تانگ ( بیشتر هم مدل جی – استرینگ ) استدلال می کنند که یکی از راحت ترین شورت ها هستند ، که دلیل آن هم عدم استفاده زیاد از پارچه ای است که می تواند به راحتی جمع و یا شل و ول شود.
با این حال ، همانطور که گفته شد ، لباس زیر تانگ کمی عادتی می شود ، بنابراین فقط بعد از یک روز استفاده ، آن را کنار نزارید. در اولین بار شورت تانگ شما ممکن است باعث ناراحتی اولیه شود ، اما پس از چند روز ، ما می دانیم که شما عاشق مادام العمر شورت تانگ خواهید شد!

3. به پارچه شورت تانگ توجه کنید

هنگام انتخاب و خرید لباس تانگ ، به جنس پارچه آن توجه کنید. مثل همه شورت ها ، تانگ ها به هر جنسی از توری تا اسپندکس طراحی شده اند و برخی راحت تر از دیگران هستند. شما یک پارچه یا مواد مصنوعی اذیت کننده نمی خواهید ، که می تواند منجر به خراشیدن و کلافه کردن ، عدم تنفس و حبس شدن گرما و رطوبت یا حتی بدتر شود.
شورت تانگ نخی تنفس پذیر ترین جنس است که بهداشت خوبی را ارائه می دهد ( در مورد آن بعداً بیشتر صحبت می کنیم ). شورت های تانگ در پارچه های مختلف ارائه می شوند ، اما برای حفظ شادابی شما ، مورد های پنبه ای پیشنهاد می شوند.
انواع شورت تانگ توری انتخابی از جنس کششی تر هستند که بیرون زدن چربی کپل ها را ، که دلیل آن هم اغلب نوار کشسان نازک است مانند نوار دور کمر شورت جی – استرینگ ، کاهش می دهد. اگر شورت زنانه جی استرینگ استفاده می کنید ، پارچه توری انتخاب فوق العاده ای است. همانطور که گفته شد ، شورت های تانگ توری از نمایان شدن خطوط و درز های شورت روی باسن ، محافظت می کنند.
شورت تانگ حریر و شورت تانگ ساتن انتخاب زیبایی برای لباس زیر زنانه عروس و لباس زیر زنانه ماه عسل می باشند ، یا هر زمان دیگری که بخواهید لوند و اغوا گر باشید.

4. همیشه فاق شورت تانگ خود را بررسی کنید

هنگام نشستن ، خم شدن یا چمباتمه زدن ، تانگ ها از خط کمربند بالا می روند و چیزی ایجاد می کنند که برای آن اصطلاح “دم نهنگ” را استفاده میکنند. برای اجتناب از این موضوع ، همیشه لباس تانگ را جلوی آینه بپوشید تا فاق آن را آزمایش کنید. اگر شورت تانگ بالا برود ، راه هایی برای جلوگیری از آن یا جلوگیری از دیده شدن آن وجود دارد :
1. سایز دیگری را امتحان کنید.
2. مدل دیگری از شورت های تانگ را انتخاب کنید. مثلا بجای شورت زنانه مدل جی استرینگ ، شورت زنانه مدل سامبا را امتحان کنید.
3. از پوشیدن شلوار و شلوارک های فاق کوتاه خودداری کنید.
4. کمربند ببندید.
5. پیراهن بلند بپوشید.
همانطور که می نشینید ، خم می شوید ، چمباتمه می زنید و غیره ، فاق شورت تانگ خود را به طور دقیق بررسی کنید ، اگر در معرض دید قرار دارد ، آن را داخل بزنید.

5. با ایمنی شورت زنانه تانگ بپوشید

همانطور که گفته شد ، شورت های تانگ نخی و خشتک های نخی و پنبه ای سالم ترین و تنفس پذیرترین گزینه ها برای قسمت های خصوصی شما هستند. اما هنوز نکات بهداشتی خوبی وجود دارد که ما می خواهیم با شما به اشتراک بگذاریم.
هر روز شورت تانگ خود را تعویض کنید – چون شورت با مقعد و مهبل در تماس است ، جابجایی شورت تانگ سریعتر از لباس زیر معمولی باکتری ها را گسترش می دهد (که می تواند باعث عفونت شود!). برای اکثر خانمها ، این مسئله مشکل زا نیست. اما در صورت بروز عفونت قارچی یا باکتریایی ، شورت تانگ خود را زود به زود تر عوض کنید.
شورت های تانگ را با لباس زیر های دیگر در چرخش بگذارید – روز به روز ، فقط شورت تانگ خود را عوض نکنید ، بلکه به لباس زیر های دیگر نیز تغییر دهید. حتی اگر عاشق تانگ هستید ، آن ها را فقط هنگامی که واقعاً نیاز دارید از شر خط شورت زیر یک لباس خلاص شوید ، بپوشید ، نه در مکان هایی مانند باشگاه یا هنگام پوشیدن شلوار جین. همچنین هنگام بیماری یا عادت ماهانه باید از پوشیدن شورت زنانه تانگ خودداری کنید.
شورت تانگ سایز بزرگتر را انتخاب کنید – به جای اینکه به اندازه لباس معمولی خود بچسبید ، سایز خود را افزایش دهید. سایز بزرگتر تانگ می تواند راحتی بیشتری را به همراه داشته باشد و تا حدی تنفس را ارائه دهد. انتخاب اشتباه سایز شورت تانگ ، یکی از دلایلی است که بسیاری از خانم ها آن را در ابتدا ناراحت کننده می دانند.

شورت جذبی زنانه تانگ برای چیست؟

شورت جذبی زنانه تانگ به شما اطمینان می دهد که از هر گونه مشکلات سلامتی ، تحریک پوست یا بوی بد ، در امان هستید. بنابراین وقتی شورت زنانه جذبی به تن دارید ، می توانید مطمئن باشید که هیچ ایرادی در لباس زیر شما وجود نخواهد داشت. خط شورت زیر لباس چیزی نیست که باید نگران آن باشید اگر شورت جذبی زنانه تانگ را انتخاب کنید.

جدیدترین کالکشن لباس زیر زنانه

بهترین شورت های زنانه تانگ

برای دیدن مقاله اصلی کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.