مزون ایکس در شبکه اجتماعی

مشاهده مقاله در

اینستاگرام

مشاهده مقاله در

تـــلــگـــرام

برای اطلاع از جدیدترین تخفیف ها ما را دنبال کنید !

آخرین باری که کمد و کشو های لباس هایتان را پاکسازی کردید کی بود؟ قبل از اینکه فکر کنید منظورم فقط ژاکت ، شلوار جین ، جامپر و … است ؛ باید بگویم خیر! ما اینجا می خواهیم قسمت لباس زیر ها بخصوص شورت ها را بررسی و پاکسازی کنیم! یک سوتین و شورت خوب می تواند سال ها دوام داشته باشد ، اما به شرطی که واقعاً از آنها مراقبت کنید. مطمئن نیستید که زمان خرید شورت جدید برای شما خانم ها فرا رسیده است؟ در ادامه 4نشانه فرا رسیدن زمان خرید شورت جدید را با هم بررسی می کنیم.

لباس زیر تان قبلا جذاب و زیبا بوده ولی حالا شل و وارفته است؟

شورت های زنانه و دخترانه مانند فرش ایرانی نیستند که با افزایش سن بهتر شوند! در واقع ، ممکن است پس از مدتی متوجه شوید که لباس زیرتان نخ کش و بی رنگ و رو شده است. حقیقت این است که با گذشت زمان الاستیک/کشسانی نوار دور کمر و پا های شورت تان فرسوده شده که در نهایت باعث می شود شکل خود را از دست داده و از کمرتان بیفتد. البته که این فرسودگی درباره سینه بند هم صدق می کند. یک تحلیلگر محصولات منسوجات Good Housekeeping می‌گوید : « اگر بند های سوتین یا نوار دور سوتین تان دیگر الاستیک و کشش نداشته باشد ، پشتیبانی مناسب هم را ارائه نمی‌دهد.

فکر می کنید لباس زیرتان کوچکتر از چیزی که شما به یاد دارید شده است؟

از آنجایی که لباس‌های زیر بصورت مداوم شسته می‌شوند ، می‌توان انتظار آب رفتن آنها را داشت ، به‌خصوص اگر شورت و سوتین نخی باشند. هیچکس نمی خواهد گردش خون خود را قطع کند یا کل روز احساس ناراحتی کند ؛ پس هر شورتی که حتی کمی به نظرتان تنگ شده است را کنار بگذارید!
وقتی نوبت به سینه‌بند می‌رسد ، احتمالاً سایز سینه‌هایتان خیلی بیشتر از چیزی که فکر می‌کنید تغییر می‌کند ، بنابراین سینه‌بندی که زمانی کاملاً مناسب و فیت تنتان بود ممکن است برای شما مشکلاتی از جمله کمردرد ایجاد کند. اگرچه که به اندازه کمردرد مشکل ساز نیست ، اما هیچ خانمی نمی خواهد دچار افتادگی پستان شود! بیرون زدن پوست و گوشت از کناره های سوتین ، افقی نبودن نوار دور سوتین در تن و زیادی تنگ بودن نوار حتی وقتی روی بزرگترین حالت بسته شده است ؛ همه نشانه هایی هستند که سوتین شما خیلی برایتان کوچک است.

لباس زیرتان به قدری آزار دهنده شده که ترجیح می دهید اصلا آن را نپوشید؟

مسلم که اگر لباس زیر بخصوص شورتی دارید که هنگام پوشیدن این شورت احساس خوبی ندارید ، وقت آن است که از شر آن خلاص شوید ؛ به خصوص اگر از طرفداران انواع شورت توری زنانه و دخترانه هستید. شورت توری بخاطر ظرافتی که دارند می توانند پس از چندین بار شستشو زبر و اذیت کننده شوند. به گفته مونا گوهارا ، دانشیار بالینی پوست در دانشکده پزشکی ییل ، لباس زیر خراش دهنده یا تحریک کننده می تواند باعث ایجاد کیست و سایر علائم شود.

اندام و سایز شما رو فرم مانده اید اما لباس زیرتان نه؟

اگر بالشتک‌ها/اسفنج/پد سوتین یا کاپ های سوتین شما جابه‌جا و مچاله می‌شوند ، وقت آن است که یک سوتین جدید بخرید. آخرین چیزی که از سینه بند خود می خواهید ناهمواری کاپ های آن است ، کاپ سوتین باید با اندام شما هماهنگ باشد. در غیر این صورت ، پشتیبانی و نگه داری لازم را دریافت نمی‌کنید ؛ همان چیزی که برای داشتنش سوتین می پوشید!
حتی اگر لباس زیر شما این علائم ساییدگی ، پارگی و عدم راحتی را فوراً نشان می دهد ، همچنان باید هر 6 تا 12 ماه یکبار کمد شورت و سوتین های خود را تمیز و پاکسازی کنید. با این حال حداقل اگر مجبور شوید شورت خال‌خالی مورد علاقه‌تان را رها کرده و دور بیندازید ، اگر به طور منظم در طول روز و هفته ها سوتین های خود را عوض کنید دیگر مجبور نخواهید بود به این زودی از شر سوتین مورد علاقه‌تان خلاص شوید!

جدیدترین کالکشن لباس زیر زنانه

مشاهده و خرید انواع شورت زنانه و دخترانه

برای دیدن مقاله اصلی کلیک کنید

0 0 رای ها
امتیازدهی
امتیازدهی
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها