مزون ایکس در شبکه اجتماعی

مشاهده مقاله در

اینستاگرام

مشاهده مقاله در

تـــلــگـــرام

برای اطلاع از جدیدترین تخفیف ها ما را دنبال کنید !

در حالی که هرکسی مدل سوتین جذاب خود را دارد، ایده خوبی است که ذهنی باز داشته باشید و گزینه های دیگر خود را بررسی کنید. با انجام این کار، ممکن است متوجه شوید که عاشق نوع دیگری از سینه بند هستید که برای موقعیت های خاص ظاهر متفاوتی به شما می دهد. اگر تا به حال سوتین جلوبازشو را امتحان نکرده اید، قطعاً ارزش امتحان کردن را دارد تا خودتان متوجه شوید. اگرچه ممکن است فکر کنید که پوشیدن سوتین جلوبازشو به طور خودکار شما را در معرض مجموعه ای از مشکلات فیت بودن سوتین قرار می دهد که بسیاری از خانم ها با آن مواجه هستند، حقیقت این است که تناسب عالی و چند نکته خوب به رفع این مشکلات کمک می کند. در ادامه 3مشکل سوتین جلوبازشو و نحوه حل آنها آورده شده است.

1. سوتین جلوبازشو شما به درستی برایتان سایز نمی شود

از آنجایی که انواع سوتین های جلوبازشو قلاب‌های قابل تنظیم در پشت ندارند، تنظیم کردن نوار دور سوتین در اطراف دنده و نواحی پشت کمی متفاوت به نظر می‌رسد. نگران نباشید، هنوز هم می‌توانید با یک سینه‌بند جلوبازشو به یک تناسب مطمئن و راحت برسید. همه چیز درباره یافتن بهترین تناسب است.

راه حل : اندازه های مختلف را امتحان کنید

یک سوتین مناسب باعث می شود که سینه های شما احساس حمایت کنند و پوشش کافی را ارائه دهند. سوتین سایز مناسب در شانه‌ها، پشت یا زیر بغل شما فرو نمی‌رود و نباید لکه‌های قرمز روی پوست شما باقی بگذارد. هنگام خرید سوتین جلوبازشو، می‌توانید با کوچک کردن سایز نوار دور سوتین، از تناسب دلپذیر و راحت اطمینان حاصل کنید، اما سایز کاپ سوتین را تغییر ندهید. اگر سوتین های دیگر خود را با قلاب های پشتی در تنگ ترین ست می پوشید، این راه حل آنجا نیز به شما کمک می کند. یک تغییر سایز ساده می تواند تفاوت را ایجاد کند و از آنجایی که هیچ قلاب یا گیره ای در عقب سینه بند وجود ندارد، می توانید با برجستگی ها زیر لباس خود خداحافظی کنید!

2. بیرون زدن پستان از کاپ سوتین جلوبازشو

بیرون زدن پستان از کاپ سوتین یکی از آزاردهنده ترین مشکلات سوتین است زیرا با لباس و بدون لباس قابل رویت است. خوشبختانه، این مشکل به راحتی قابل حل است و اگر قبلاً برای شما اتفاق افتاده باشد می توان آن را برطرف کرد.

راه حل : تغییرات ایجاد کنید

اگر می‌خواهید یک سینه‌بند جلوبازشو جدید بخرید، حتماً به دنبال کاپ‌هایی باشید که ممکن است کشش غیرضروری در بخش بالایی ایجاد کند و به نظر می رسد که سینه‌ها از کاپ‌ها بیرون می‌ریزد. شما یک کاپ می خواهید که پشتیبانی کافی را ارائه دهد، اما فشرده سازی بیش از حد در بخش بالایی سوتین نداشته باشد.

3. با یک سینه‌بند جلوبازشو از پشتیبانی و نگه داری کافی برخوردار نمی شوید

شاید شایع ترین مشکل سوتین جلوبازشو، عدم پشتیبانی آن باشد. بنابراین، کسانی که سینه‌های بزرگ‌تری دارند، تمایل دارند از پوشیدن سوتین جلوبازشو دوری کنند. در واقع سوتین های جلوبازشو حداقل قدرت پشتیبانی را دارند که برای سینه های کوچک و ریز اندام ها عالی هستند، اما شما می توانید با این نوع سوتین نیز حداکثر پشتیبانی را داشته باشید.

راه حل : به دنبال عناصر پشتیبانی کلیدی باشید

مهم است بدانید که هنگام خرید سوتین های جلوبازشو به چه نکاتی توجه کنید، از جمله اینکه کدام ویژگی می تواند پشتیبانی کلی را افزایش دهد. می‌توانید روی ویژگی های قابل اعتمادی مانند فنر کاپ سوتین، بند‌های پهن و نوار دور سوتین ضخیم‌تر برای بالا بردن میزان پشتییبانی سوتین جلوبازشو حساب کنید.

جدیدترین کالکشن لباس زیر زنانه

خرید انواع سوتین جلوبازشو زنانه و دخترانه

برای دیدن مقاله اصلی کلیک کنید

0 0 رای ها
امتیازدهی
امتیازدهی
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها